×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Biedronka kontra lokalny warzywniak

Autor: www.beskidzka24.pl/www.sadyogrody.pl 03 września 2015 13:05

Biedronka kontra lokalny warzywniak Póki co Biedronce w Jasienicy nie udało się wykurzyć z jej sąsiedztwa małego warzywniaka/ fot. shutterstock

Na razie Biedronce w Jasienicy nie udało się wykurzyć z jej sąsiedztwa małego warzywniaka. Nie pomogło zasłonięcie budki ani tirem, ani płotem, ani nawet reklamowymi banerami. Przedsiębiorca był sprytniejszy i zrobił do niej... boczne wejście - podaje serwis beskidzka24.pl.

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka twierdzi, że mieszkaniec Bujakowa na wynajmowanej od mieszkańca Jasienicy działce postawił swoją budkę, choć tego w ogóle z firmą nie konsultował, a powinien. Bo sprzedaje w miejscu bez dostępu do drogi publicznej a klienci wchodząc do warzywniaka korzystają z parkingu Biedronki. 

Po tym, jak sieć odgrodziła wiatę najpierw tirem, a 13 czerwca płotem, wytoczyła kolejne działa. Na płocie powieszono banery reklamowe, które miały już zupełnie zasłonić klientom Biedronki widok na warzywniak. Ale jego właściciel okazał się sprytniejszy. Zrobił do niego wejście... z boku, gdzie (jeszcze) płot nie stoi. 

Czytaj więcej w serwisie beskidzka24.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI