Biedronka i Lidl: nawet 50-proc. przeceny owoców i warzyw na początek roku

Autor: www.sadyogrody.pl 05 stycznia 2021 08:16

Biedronka i Lidl: nawet 50-proc. przeceny owoców i warzyw na początek roku Biedronka i Lidl oferują przeceny owoców i warzyw na początek roku; fot. unsplash.com

Sieci handlowe postanowiły hucznie uczcić początek roku i ogłosiły w swoich gazetkach spore przeceny owoców i warzyw - nie tylko cytrusów - ale także tych krajowych. Obniżki sięgają nawet 50 proc.

W obowiązującej od 4 stycznia gazetce Biedronki 40-proc. obniżka cen dotyczy gruszek konferencji, które kosztują 2,99 zł zamiast 4,99 zł. Oprócz obniżek cen pomarańczy, kiwi, kaki czy różowych, w portugalskiej sieci handlowej pojawiły się już polskie pomidory (malinowe i mięsiste żółte) w cenie 12,99 zł (promocja 27 proc. taniej z 17,99 zł.

Clipboard01.jpg

Sieć Lidl stawia na nawet 50-proc. obniżki cen owoców i warzyw. We wtorek 5.01 wszystkie gruszki i jabłka sprzedawane luzem będą oferowane właśnie za połowę ceny dzięki aplikacji Lidl Plus. Poza tym sieć obniża ceny bio bananów i pomarańczy oraz takich warzyw jak: pomidory rzymskie, rukola, cukinia czy seler naciowy.

Sprawdź ceny i dostępność płodów rolnych na gieldarolna.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI