×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

[AKTUALIZACJA] Truskawki 2023: Ceny za łubiankę w Nowym Przybojewie lecą w dół!

Autor: www.sadyogrody.pl 23 maja 2023 11:17

[AKTUALIZACJA] Truskawki 2023: Ceny za łubiankę w Nowym Przybojewie lecą w dół! Truskawki 2023: Ceny za łubiankę w Nowym Przybojewie/ fot.sadyogrody.pl

Truskawek w sprzedaży hurtowej przybywa, słoneczna pogoda sprzyja zbiorom jednak ceny mają niebezpieczny trend spadkowy. Stanowczo zbyt szybki.

Do pełni sezonu truskawkowego jeszcze daleko, jednak na rynku obserwujemy jak każdy nowy dzień niesie coraz niższe ceny truskawek w hurcie.  W poniedziałek 22 maja ceny na Targowisku w Nowym Przybojewie wynosiły od 27 do 30 zł za łubiankę.

Dzisiejsze (23 maja) ceny wywoławcze truskawki na tamtejszej giełdzie są jeszcze niższe- wynoszą od 23 do 27 zł za łubiankę.

Spadek cen jest zbyt szybki. Przypomnijmy, że tydzień temu, 17 maja ceny na targowisku wynosiły 31 do 35 zł za łubiankę.

 [Aktualizacja] Obecnie Targowisko w Nowym Przybojewie notuje dalszy spadek cen truskawek. Aktualne ceny wywoławcze truskawek wynoszą od 20 do 25 zł za łubiankę. Skąd takie ceny? Jednym z wielu przebijających się komentarzy jest  informacja, że kupujący nie chcą zapłacić więcej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI