Zmiany w kierownictwie marek Case IH i Steyr

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 07 września 2017 10:43

Zmiany w kierownictwie marek Case IH i Steyr Matthew Foster, fot. CNH

Spółka CNH Industrial ogłosiła zmianę na poziomie kierownictwa wyższego szczebla w ramach marek rolniczych Case IH i STEYR w regionie EMEA – podaje serwis www.farmer.pl.

Przez ostatnie 7 lat Matthew Foster piastował stanowisko wiceprezesa Case IH i STEYR na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), odpowiadając za reprezentowanie tam obydwu marek. Jak możemy przeczytać w komunikacie koncernu CNH, w tym okresie z powodzeniem dowodził tym segmentem działalności, stawiając czoła wyzwaniom, wprowadzając innowacyjne modele do segmentu ciągników o dużej mocy oraz kierując wdrażaniem udoskonaleń w serii maszyn Axial Flow.

Jednocześnie Matthew pracował nad rozwinięciem i umocnieniem sieci dilerów i importerów na obszarze całego regionu. Włożył dużo wysiłku w powołanie nowych punktów w wielu krajach, dzięki czemu sieć wpływów stała się większa, a wraz z nią wzrósł poziom sprzedaży.

W swojej nowej roli Matthew będzie odpowiadał za komercyjny rozwój wszystkich marek rolniczych spółki CNH Industrial w regionie EMEA, zaś głównym obszarem jego odpowiedzialności będzie wzmacnianie nowych i istniejących systemów, procesów i rozwiązań celem dalszego rozwijania działalności spółki.

Więcej w serwisie www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI