Zmiany personalne w Case IH i Steyr

$data.author.description Autor: farmer.pl 08 maja 2015 10:32

Christian Huber został powołany do pełnienia nowej funkcji. Będzie odpowiedzialny za rozwój wszystkich serii ciągników marek Case IH i Steyr - podaje farmer.pl.

Christian Huber nową funkcję pełnić będzie w siedzibie firmy w St. Valentin. Zatrudniony dotychczas na stanowisku Senior Director Global Product Development w kategorii małych i średnich ciągników o mocy do 250 KM, zdobywał doświadczenie i wiedzę branżową od roku 1977.

– W Case IH traktujemy ciągniki jako podstawowe maszyny służące rolnictwu na całym świecie. Rolnicy pracują na rozmaitych glebach i terenach, w różnej wielkości gospodarstwach i mają do dyspozycji różnorodną infrastrukturę rolną. Stoi przed nimi mnóstwo różnych zadań, a jednocześnie każdy z nich ma odrębne oczekiwania i preferencje, którym chcemy sprostać. Zajęcie stanowiska, które nakłada na mnie obowiązek zarządzania produktami wszystkich serii ciągników Case IH i Steyr w skali globalnej to równie trudne zadanie. Niemniej bardzo cieszę się, że będę mógł towarzyszyć naszym innowacyjnym ciągnikom na drodze do sukcesu – mówi Christian Huber. 

Czytaj więcej na www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI