Współpraca na rynku nawozów dla sektora ogrodniczo-sadowniczego

Autor: www.sadyogrody.pl 13 stycznia 2023 12:54

Współpraca na rynku nawozów dla sektora ogrodniczo-sadowniczego Agrochem Puławy wyłącznym dystrybutorem produktów Compo Expert w Polsce / fot. materiały prasowe

Agrochem Puławy oraz producent nawozów dolistnych i specjalistycznych Compo Expert – spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – łączą siły. Od stycznia br. Agrochem Puławy został wyłącznym dystrybutorem produktów Compo Expert na terenie Polski.

Na mocy nawiązanej współpracy portfolio produktowe Agrochem Puławy zostaje poszerzone o nawozy granulowane z inhibitorem nitryfikacji, nawozy dolistne i specjalistyczne. Współpraca z Compo Expert umożliwi dystrybutorowi nawozów Grupy Azoty dotarcie do szerszego grona odbiorców, głównie w sektorze ogrodniczo-sadowniczym.

Grupa Azoty przejęła Compo Expert

Decyzja o włączeniu produktów Compo Expert do oferty Agrochem Puławy z opcją wyłączności na terenie Polski to naturalny krok w kierunku rozwoju portfolio produktowego dystrybutora nawozów w Polsce, który jest częścią Grupy Azoty. Połączone siły sprzedażowe dwóch spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej oraz doradztwo techniczne to gwarancja zachowania wysokiego standardu usług i produktów, które dostarczamy rolnikom – mówi Tomasz Hryniewicz, wiceprezes zarządu Grupa Azoty S.A., prezes zarządu Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI