Ursus SA rozszerza ofertę o kolejne modele ciągników i urządzenia rolnicze

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 19 marca 2018 12:55

Ursus SA rozszerza ofertę o kolejne modele ciągników i urządzenia rolnicze Fot. mat. pras.

Od kilku lat spółka intensywnie realizuje strategię rozwoju poprzez uzupełnianie oferty produktowej o dobre i sprawdzone wyroby wytwarzane w kraju. Dzięki temu udaje się jej dywersyfikować ofertę produktową oraz stale rozszerzać rynki zbytu. Teraz Ursus rozszerza portfolio o kolejne modele ciągników oraz innych urządzeń rolniczych.

- Idziemy z duchem czasu. Staramy się odpowiadać na rosnące wymagania polskich rolników, nie zapominając jednocześnie o ich upodobaniach. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można zarówno tradycyjne, popularne modele, jak i nowatorskie rozwiązania - powiedział Karol Zarajczyk, prezes Ursus SA.

W trakcie targów Agrotech 2018 spółka Ursus S.A. podpisała umowę o współpracy z polską firmą Mesko-Rol, specjalizującą się w produkcji maszyn do przygotowania i zbioru upraw zielonkowych. Dzięki strategicznemu partnerstwu Ursus zapewni swoim klientom rozszerzenie asortymentu zgrabiarek i kosiarek, które dostępne będą pod brandem Ursusa. Kolejnym z parterów firmy Ursus został również producent silników Kohler. To dawna, kultowa i uznana w świecie marka Lombardini. Firma uznawana za światowego lidera silników w klasie 75.

Rozszerzając ofertę ciągników w mocach mniejszych, Ursus zaprezentował nową rodzinę z literką „B” na końcu, która ma być odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie na mały, tani, kompaktowy ciągnik, który może być używany zarówno w rolnictwie jako pomocniczy, jak i w segmencie komunalnym oraz przy prowadzeniu większych prac ogrodniczych i w stadninach. Dzięki niewielkim gabarytom, niskiej masie własnej znacząco skraca się czas poświęcany na manewry - co wprost wpływa na wydajność i efektywność pracy. Na korzyść tych pojazdów przemawia bardzo mały promień zawracania, co zapewnia bezkonkurencyjną manewrowość, dzięki przedniej osi z przekładnią kątową.

Dodatkowo Ursus współpracuje z Grupą Azoty. Kilka miesięcy temu podczas Kongresu 590 podpisał list intencyjny w sprawie przygotowania i realizacji wspólnych projektów badawczo-rozwojowych. Tym razem dwaj polscy czempioni łączą siły w obszarze marketingu, przy okazji loterii „Dbamy o polską ziemię”, gdzie nagrodą główną jest ciągnik URSUS C-380. O nagrodę może ubiegać się każdy, kto w okresie największego zainteresowania zakupami nawozów, czyli od 12 marca do 6 maja, kupi nawozy Grupy Azoty za co najmniej tysiąc złotych. Nazwa loterii odwołuje się do lokalnego patriotyzmu, a ciągnik popularnej wśród polskich rolników firmy Ursus ma być symbolem polskich krajobrazów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI