×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

UPL stawia na biorozwiązania. Uruchamia Natural Plant Protection

Autor: www.sadyogrody.pl 30 czerwca 2021 10:21

UPL stawia na biorozwiązania. Uruchamia Natural Plant Protection Firma UPL uruchamia nową jednostkę biznesową „NPP” – Natural Plant Protection/ fot. pixabay

Firma UPL ogłosiła uruchomienie „NPP” – Natural Plant Protection – nowej globalnej jednostki biznesowej obejmującej kompleksowe portfolio biorozwiązań i technologii rolniczych.

  • NPP skoncentruje się na globalnej działalności UPL w zakresie biorozwiązań, które stanowią 7% całkowitych przychodów firmy.
  • Rynek biorozwiązań ma wzrosnąć do 10 mld USD do 2025 r., ponieważ konsumenci domagają się bardziej zrównoważonych systemów produkcji żywności.

Natural Plant Protection będzie działać jako samodzielna marka, konsolidując istniejące portfolio, sieć laboratoriów badawczo-rozwojowych i obiektów na całym świecie, które generują obecnie 7% całkowitych przychodów UPL. NPP będzie wprowadzać innowacyjne rozwiązania korzystając ze swoich możliwości badawczych i rozwojowych, a wspierana będzie przez globalny zasięgu dystrybucyjny UPL. Szerokie portfolio NPP będzie odgrywać istotną rolę w rozwiązywaniu problemów rolników –ze stresem abiotycznym, żyznością gleby, problemem pozostałości i zarządzania odpornością – zarówno na rozwiniętych, jak i rozwijających się rynkach rolnych.

UPL uruchamia nową jednostkę biznesową „NPP” – Natural Plant Protection

Jai Shroff Global CEO UPL Ltd./ fot. materiały prasowe

 

- Od ponad dwóch dekad, UPL inwestuje w rozwój biorozwiązań. Siła naszego obecnego portfolio jest świadectwem nie tylko naszego postępowego podejścia do zrównoważonego rolnictwa, ale także zaangażowania naszych zespołów na całym świecie w zaspokajanie potrzeb rolników, konsumentów i środowiska w zakresie innowacji i technologii. Nasz cel - OpenAg stawia współpracę w centrum, a NPP będzie działać na całym świecie, aby kreować nowe rozwiązania biologiczne przyszłości - powiedział Jai Shroff Global CEO UPL Ltd.

Fabio Torretta, Chief Operating Officer, NPP, UPL, powiedział, że NPP może zmienić świat. - Ma odpowiednie możliwości, właściwy sposób myślenia oraz odpowiednie zaplecze techniczne i zasoby, aby napędzać nową erę pozytywnych zmian w rolnictwie. Rynek biorozwiązań przewiduje dwucyfrowy wzrost do 10 mld USD do 2025 r., w porównaniu z tradycyjnymi agrochemikaliami, które według prognoz odnotują jednocyfrowy wzrost. NPP jest dobrze przygotowana do kształtowania bardziej zrównoważonej przyszłości - ocenił Fabio Torretta.

Fabio Torretta, Chief Operating Officer, NPP, UPL/ fot. materiały prasowe

Jednym z największych atutów NPP będzie zdolność do wprowadzenia innowacji w różnych regionach, zrozumienia i uczenia się na podstawie potrzeb jednego rynku w celu szybszego dopasowania i wprowadzenia na inne rynki. NPP będzie sprawnie dodawać produkty i rozwiązania do swojej oferty, tworząc globalne partnerstwa i programy szkoleniowe, przyczyniając się do utrzymania równowagi w środowisku, wydajności rolnictwa i ulepszania łańcucha żywności na całym świecie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI