×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

UPL otwiera nowoczesną jednostkę Centrum OpenAgTM

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 29 września 2020 14:23

UPL otwiera nowoczesną jednostkę Centrum OpenAgTM Firma UPL Ltd. ogłosiła otwarcie nowego, nowoczesnego centrum badawczo - rozwojowego / fot. materiały prasowe

Firma UPL Ltd. ogłosiła otwarcie nowego, nowoczesnego centrum badawczo - rozwojowego w Research Triangle Park w Karolinie Północnej w USA.

Centrum OpenAg, zlokalizowane w Alexandria Center for AgTech, umożliwi UPL wykorzystanie swoich zaawansowanych możliwości badawczo-rozwojowych we współpracy z innymi firmami w celu scharakteryzowania, opracowania i komercjalizacji nowych zrównoważonych rozwiązań rolniczych.

- Otwarcie Centrum OpenAg jest ważnym krokiem do wykazania zaangażowania firmy w realizację celu OpenAg, tzn. stworzenia globalnej sieci rolniczej, która zapewni wszystkim zrównoważony wzrost. - Nasze systemy produkcji żywności wymagają zmiany - powiedział Adrian Percy, dyrektor ds. Technologii w UPL. 

- Rolnictwo pilnie potrzebuje transformacji, a dzisiejsze boleśnie powolne tempo innowacji technologicznych i wdrażania ich w gospodarstwach po prostu nie może być kontynuowane. Nasz cel OpenAg burzy ograniczenia i granice, aby tworzyć partnerstwa, które zmienią rolnictwo, zapewniając szeroką wartość w całym łańcuchu produkcji żywności - zaznaczył.

Centrum OpenAg to zaawansowane technologicznie laboratoria oraz nowo zatrudniony zespół doświadczonych naukowców, którzy są w stanie szybko zweryfikować szeroką gamę technologii - od najnowszego zestawu rozwiązań biologicznych po innowacje oparte na chemii. -Łącząc innowacyjność start-upów z elastycznym modelem partnerstwa, wiedzą naukową, badaniami i rozwojem, własnością intelektualną, doświadczeniami polowymi i rejestracją, Centrum OpenAg będzie napędzać szybszy i bardziej wydajny proces testowania, zatwierdzania i rozpowszechniania technologii w gospodarstwach - powiedział Mark Singleton, szef nowych technologii w UPL.

Najważniejsze atuty OpenAg Center:

• Przestrzeń obejmuje kontrolowane klimatycznie szklarnie badawcze, a także wydzieloną przestrzeń dla laboratoriów formulacji, chemii analitycznej i biochemii
• Innowacje obejmują wszystkie kategorie rozwiązań, w tym fungicydy, insektycydy, herbicydy, biostymulatory, nawozy i inne.
• Znajduje się w Research Triangle Park, jednym z najszybciej rozwijających się i zróżnicowanych ośrodków technologicznych w Stanach Zjednoczonych, z tętniącym życiem ekosystemem edukacyjnym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI