Trwają targi Agrotech 2022. Odwiedź nasze stoisko E-41

Autor: www.sadyogrody.pl 19 marca 2022 10:25

Trwają targi Agrotech 2022. Odwiedź nasze stoisko E-41 27. Edycja targów rolniczych Agrotech już w ten piątek (18 marca) / fot. za pr

27. Edycja targów rolniczych Agrotech rozpoczęła się w piątek (18 marca). Jak co roku Targi Kielce odwiedzają firmy rolnicze z całego świata, prezentujące ciągniki, kombajny, maszyny sadownicze, silosy zbożowe, nawozy czy środki uprawy rolnej.

Na tegorocznej edycji obecni będą m. in. John Deere i Case z USA, Zetor z Czech, czy McCormick z Włoch. Będzie też silna reprezentacja Polski, w tym: Kabat, SaMASZ, Stomil Sanok, Horpol i wiele innych.

Agrotech wraca do formy

Na tegorocznym Agrotechu premierę będą miały: autonomiczny robot rolniczy ROBOTTI 150D duńskiej firmy Agrointelli i nowy ciągnik T7 HD od firmy New Holland, która swoją drogą zajmie w tym roku całą halę wystawienniczą G.

Od 1 marca na terenie całej Polski zostały zniesione limity i ograniczenia epidemiczne dotyczące przestrzeni targowych. Prezes Targów Kielce, Andrzej Mochoń uważa to za bardzo dobry znak dla rozwoju imprez targowych, także w Kielcach.

– Ważną informacją jest oczywiście zniesienie obostrzeń covidowych w przestrzeniach targowych. Dotyczy to m. in. zniesienia ankiet epidemiologicznych, ale co ważniejsze, ograniczeń dotyczących liczby osób, które mogą przebywać w halach wystawienniczych. To pozwoli  rozwinąć skrzydła wszystkim imprezom targowych, w szczególności targom Agrotech – mówi Andrzej Mochoń.

Targi Agrotech to nie tylko przestrzeń handlowa, ale także centrum edukacyjne. Jak co roku na kieleckich targach rolniczych odbywają się szkolenia i prelekcje organizowane zarówno przez prywatne firmy, jak i oficjalne instytucje, takie jak Ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi.

Redakcja Sadyogrody.pl uczestniczy w targach Agrotech 2022. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E-41. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i dobrą zabawę.

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, od 18 do 20 marca, Targi Kielce, Zakładowa 1.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI