×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Sekatory a piły składane do cięcia sadu - co wybrać?

Autor: Sylwia Sałyga 30 stycznia 2023 14:14

Sekatory a piły składane do cięcia sadu - co wybrać? Nowe sekatory do cięcia sadu- jaki model wybrać?/ fot. shutterstock

Firma Felco jest liderem w produkcji sekatorów jednoręcznych. W tym roku wprowadza kilka ciekawych nowości wśród sekatorów, znacznie rozszerzając swój asortyment.

Sekatory dwuręczne do sadu - nowe modele od Felco

Firma Felko jest liderem na rynku sekatorów. W oparciu o potrzeby jakie wykazuje rynek, firma przygotowała kilka nowości. Pierwszą z nich sekatory dwuręczne Felco 221 dostępne w trzech rozmiarach.

- Nowy sekator dwuręczny od Felco jest to produkt wręcz idealny dla sadowników, z uwagi na aluminiowe rękojeści, dzięki którym sekator jest bardzo lekki. Do wyboru mamy trzy długości uchwytów. Dodatkowo cena sekatora jest bardzo konkurencyjna w stosunku do jakości - mówi Wojciech Jabłoński z Felco.

Piły składane do cięcia sadu - co wybrać?

Kolejnym ukłonem w stronę sadowników są dedykowane piły składane tzw. lisie ogony.

- Ciekawą nowością są nasze piły składane lisie ogony. Są to cztery nowe modele Felco 601, 602, 603 i 604. Długości ostrzy jakie mamy do wyboru wynoszą od 120 do 240 mm. Zęby są ostrzone indukcyjnie, dzięki temu bardzo długo zachowują swoją ostrość. Jest to bardzo dobrze wykonany i godny polecenia produkt- mówi Wojciech Jabłoński z Felco.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI