×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Rynaxypyr - substancja czynna insektycydów w portfolio UPL

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 09 marca 2021 12:21

Rynaxypyr - substancja czynna insektycydów w portfolio UPL UPL zyskuje dostęp do substancji aktywnej Rynaxypyr®, wiodącego środka owadobójczego firmy FMC/ fot. materiały prasowe

Firma UPL Ltd. ogłosiła długoterminową współpracę strategiczną z FMC Corporation. Umowa zapewnia firmie UPL dostęp do substancji aktywnej Rynaxypyr®, środka owadobójczego firmy FMC, na kluczowych rynkach przed wygaśnięciem patentu.

Zgodnie z umową, UPL będzie pobierać opłaty za produkcję i dostawy produktów z substancją czynną Rynaxypyr® do FMC w Indiach, a FMC dostarczy składnik aktywny dla UPL w zależności od rynków.

Umowa dodaje kluczowy dla portfolio UPL produkt. - Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z FMC w związku z tą obopólnie korzystną umową. Współpraca jasno pokazuje nasze zaangażowanie w działanie OpenAgTM, jakim jest stworzenie sieci rolniczej, która zapewni wszystkim zrównoważony rozwój” - powiedział Jai Shroff, dyrektor generalny UPL na świecie.

- Wczesny dostęp do s.a. Rynaxypyr® na kluczowych rynkach pozwala firmie UPL zapewnić rolnikom bardziej zrównoważony wybór produktów.  Umowa ta umożliwia nam dodanie nowego kluczowego składnika aktywnego do naszego portfolio i opracowanie nowej grupy innowacyjnych, wartościowych rozwiązań dla rolników - zaznaczył Diego Casanello, dyrektor operacyjny UPL.

- Cieszymy się, że możemy zaangażować się w tę strategiczną relację z UPL, dodając nowego globalnego partnera do naszej strategii rozwoju diamidów. Jest to ważna współpraca dla FMC, która pomoże dotrzeć technologii diamidów do różnych obszarów geograficznych i różnego typu upraw - powiedział Mark Douglas, prezes i dyrektor generalny FMC.

Firma FMC kontynuowała znaczny wzrost produkcji diamidów od czasu ich nabycia pod koniec 2017 r., osiągając dwucyfrowy wzrost rok do roku. W 2020 roku prognozujemy, że franczyza diamidów będzie nadal rosła powyżej norm rynkowych, a nasi partnerzy strategiczni są ważnym elementem tego wzrostu.

Rynaxypyr® jest uważany za środek ochrony roślin o zmniejszonym ryzyku ze względu na korzystny profil toksykologiczny i środowiskowy. Stanowi przydatne narzędzie do ochrony przed szkodnikami w integrowanych programach ochrony. Daje rolnikom możliwość wdrażania zrównoważonych rozwiązań, wpisując się w misję UPL, aby każdy produkt żywnościowy był bardziej zrównoważony.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI