Ruszyło Agro Show 2022. Odwiedź stoisko Farmera!

Autor: www.sadyogrody.pl 23 września 2022 12:36

Ruszyło Agro Show 2022. Odwiedź stoisko Farmera! Rusza Agro Show. Zapraszamy na stoisko Farmera

Tegoroczne targi Agro Show będą pod wieloma względami wyjątkowe. Redakcja Farmera przygotowała dla Was szereg atrakcji, zabaw, spotkań z ekspertami i rozmów na tematy związane z maszynami rolniczymi, rolnictwem precyzyjnym i nie tylko. Widzimy się na stoisku numer 315 w sektorze E.

Przez cały czas trwania Agro Show, czyli od piątku do niedzieli, każdy z odwiedzających będzie mógł napić się aromatycznej kawy parzonej przez naszego baristę, wypocząć w strefie chill-out oraz dostać upominkowy pakiet, a to oczywiście nie wszystko!

 

Ruszyło Agro Show 2022 w Bednarach

Od piątku zapraszamy do wzięcia udziału w Farmerowym Kole Fortuny, to świetna zabawa, która co roku przyciąga wiele osób i cieszy się niesłabnącą popularnością do ostatnich chwil trwania targów. W zabawie mogą wziąć udział zarówno duzi jak i mali, a do wygrania będzie mnóstwo nagród w tym m.in. prenumeraty, nagrody specjalne i upominki.

Atrakcje na stoisku Farmera na Agro Show 2022

W sobotę o godzinie 11.00 zapraszamy na spotkanie ze znanym Czytelnikom farmer.pl mechanikiem, youtuberem - konstruktorem i budowniczym ciągnika Zduntrac - Mariuszem Zdanowskim. Spotkanie poprowadzi szef działu technika rolnicza Karol Hołownia. Mariusz opowie nam o postępie prac przy Zduntracu, o tym co się udało, a czego na razie nie udało się zrobić, jakie innowacje znajdą się w pojeździe, dlaczego jest tak a nie inaczej... Zachęcamy również odwiedzających do zadawania pytań konstruktorowi. Na najaktywniejszy i najdociekliwszych będą czekały upominki.

W sobotę o godzinie 13.00 zapraszamy z kolei na Debatę Farmera, której tematem będzie rolnictwo precyzyjne. Nowoczesne technologie coraz śmielej wchodzą w nasze życie. Nawigacja, systemy GPS i stacje pogodowe to już w zasadzie norma. A co przyniesie przyszłość? Czy wszystko, co proponują nam firmy jest niezbędne? W jakie nowoczesne technologie warto inwestować? Od czego zacząć? Co będzie wymagane przepisami w przyszłości? O tym wszystkim porozmawiamy z naszymi ekspertami: dr. inż. Mirosławem Czechlowskim z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Kamilem Wileńskim – rolnikiem z Mazowsza, nominowanym do nagrody Innowacyjny Farmer 2022, Mateuszem Misiak - youtuberem znany w sieci jako Metheo780, Krzysztofem Gomollem zajmujący się w firmie Claas Polska ciągnikami dużej mocy oraz Jarosławem Adamczykiem, dyrektorem zarządzającym 365 FarmNet w Polsce.

Jak dojechać na Agro Show 2022?

Międzynarodowe targi Agro Show odbywają się jak zawsze na terenie lotniska w Bednarach. W nawigację należy wpisać:

Lotnisko w Bednarach; 62-010 Pobiedziska

Pozycja GPS: 52 32 04 N 17 13 07 E

Targi Agro Show odbywają się jak zawsze na terenie lotniska w Bednarach

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI