Przygotowani na sezon ochrony roślin z GieldaRolna.pl

Autor: PP, sadyogrody.pl 22 marca 2021 08:57

Przygotowani na sezon ochrony roślin z GieldaRolna.pl Zapraszamy na GieldaRolna.pl

Ciągnik po wiosennym przeglądzie, opryskiwacz, zapas środków ochrony roślin, środki ochronne, opakowania – to podstawa przygotowania do wiosennych oprysków w sadach i na plantacjach owoców i warzyw. Aby bezpiecznie i sprawnie dokonać zakupów zapraszamy na GieldaRolna.pl.

Wśród ponad 160 tys. ogłoszeń każdy znajdzie ciekawe oferty dla swojego gospodarstwa!

Środki ochrony roślin kupisz przez internet

Na GieldaRolna.pl można zamówić szeroką paletę środków ochrony roślin do sadownictwa i warzywnictwa. Dzięki e-sprzedaży unikniemy kolejek w sklepach ogrodniczych. przedstawiamy kilka ciekawych ofert.

Tiptop 500 SC - fungicyd o odziaływaniu układowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i ozdobnych oraz w roślinach szkółkarskich leśnych. 5 litrów w cenie 395 zł.

Tiptop 500 SC

Olej parafinowy 100 % bezpośrednio od dystrybutora dla sadownictwa. 6,50 zł za 1 litr brutto / hurt. Dostępne różne opakowania - 20 i 30 L lub 1000 L.

 

olej parafinowy

- Właściciele eko-gospodarstw mogą zaopatrzyć się w pożyteczne i aktywne mikroorganizmy glebowe Em Kompleks. Ten środek zwiększa odporność roślin i przyśpiesza wzrost. Poprawia strukturę gleby i przyśpiesza rozpad próchniczy. Umożliwia ograniczenie sztucznego nawożenia i chemicznych środków ochrony.

Em Kompleks

Oferta opryskiwaczy

Na GieldaRolna.pl dostępna jest także szeroka oferta opryskiwaczy do różnych typów upraw. Można kupić sprzęt nowy, jak i używany.

- Opryskiwacz ciągany 1500l lanca 15m firmy Lisicki. - Takim opryskiwaczem doskonale ochronicie swoje rośliny, krzewy czy drzewa przed szkodnikami - pisze dystrybutor. Cena - 25,35 tys. zł.

opryskiwacz Lisicki

- Używany opryskiwacz sadowniczy Pilmet Śleza za 2,5 tys. Oferta od pierwszego właściciela. Sprzęt był garażowany.

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI