×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

PHU KOBO nowym dystrybutorem produktów marki STEYR w Polsce

Autor: PP, sadyogrody.pl 31 marca 2021 14:41

PHU KOBO nowym dystrybutorem produktów marki STEYR w Polsce PHU KOBO nowym dystrybutorem produktów marki STEYR w Polsce; fot. materiały prasowe

Firma KOBO będzie świadczyła pełen zakres usług sprzedażowych
i serwisowych marki STEYR – renomowanego producenta ciągników rolniczych. Nowy Dealer zapewni obsługę klientom na terenie części województwa mazowieckiego oraz północnego rejonu województwa lubelskiego.

Obecnie posiada dwa oddziały – w Lublinie oraz Gołaszynie w okolicach Łukowa. Współpraca z marką STEYR będzie obejmowała także sprzedaż usług finansowania fabrycznego oraz oryginalnych części zamiennych.

Firma PHU Kobo to stosunkowo młoda firma, ale pomimo niewielkiego stażu z sukcesami rozwija swoją działalność. To ciekawy partner w branży rolniczej, dlatego widzimy w nich duży potencjał i postanowiliśmy nawiązać z nimi współpracę – przekonuje Sławomir Sikora, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej
w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

Powołanie nowego Dealera, to kolejny krok milowy w strategii rozwoju STEYR w Polsce, a dla obecnych i przyszłych klientów dodatkowy argument za wybraniem właśnie tej marki.

Maszyny - sprawdź oferty na gieldarolna.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI