Oddaj swój głos w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2022!

Autor: www.sadyogrody.pl 23 września 2022 16:01

Oddaj swój głos w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2022! Ruszyło głosowanie internautów w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2022!

Ruszyło głosowanie w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2022. Swój głos na wybrany produkt możesz oddać do 7 października na łamach portalu www.sadyogrody.pl .

Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2022 - ruszyło głosowanie

Zapraszamy internautów - czytelników portalu www.sadyogrody.pl, do oddania głosu w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2022, na produkty zgłoszone przez firmy z branży ogrodniczej i sadowniczej, które odznaczają się innowacyjnością. Każdy z naszych Czytelników może oddać tylko 1 głos na wytypowany produkt.

ZAGŁOSUJ!

Tylko do 7 października czytelnicy portalu sadyogrody.pl będą mogli zagłosować w konkursie na innowacyjne produkty, które zostały zgłoszone w tegorocznej edycji konkursu. Zapraszamy do udziału. 

Narodowe Wyzwania w Rolnictwie 2022

Ogłoszenie wyników nastąpi 27 października 2022 roku w trakcie oficjalnej gali zorganizowanej podczas konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie, która w tym roku odbędzie się w hotelu Windsor w Jachrance.

Szczegóły Narodowych Wyzwań w Rolnictwie, w tym agenda, znajdują się na stronie konferencji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI