Od 10 lat New Holland jest liderem sprzedaży ciągników

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 09 stycznia 2019 15:00

Od 10 lat New Holland jest liderem sprzedaży ciągników Fot. mat. pras. New Holland

Ubiegły rok zamknął się całkowitą liczbą rejestracji na poziomie 8860 szt. nowych traktorów z czego 1936 miało na masce znaczek New Holland. Tym samym marka ta utrzymała pozycję lidera na polskim rynku już 10 rok z rzędu - informuje farmer.pl.

Z danych zebranych przez Martin & Jacob Sp. z o.o. wynika, że najwyższy wskaźnik rejestracji odnotowano w grudniu, kiedy to nowych właścicieli znalazły 1394 ciągniki.

– Miniony rok, podobnie jak lata ubiegłe, nie był łaskawy dla branży rolniczej i fakt, że w bardzo wymagających warunkach rynkowych pozostajemy na pozycji lidera już po raz dziesiąty dowodzi, że maszyny New Holland cieszą się wysokim zaufaniem użytkowników i mają opinię niezawodnych partnerów w pracach polowych. Po raz kolejny udowodniliśmy, że nasze produkty doskonale sprawdzają się w warunkach rynku polskiego, mamy również świadomość, że w trudnym dla rolników okresie każda inwestycja musi być przemyślana dwukrotnie– mówi Adam Sulak, dyrektor New Holland w Polsce.

W ciągu minionych 10 lat, od kiedy marka New Holland zajmuje fotel lidera rynku wśród producentów ciągników rolniczych, 23 999 sztuk niebieskich traktorów znalazło swoich właścicieli w rodzimych gospodarstwach. W roku 2018 największą popularnością cieszyły się serie ciągników T7 – 454 sztuki,TD5 – 429 sztuki oraz T6 z ilością 223 sztuk zarejestrowanych sztuk.

Więcej na www.farmer.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI