×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Nowy pielnik do mechanicznego zwalczania chwastów od New Holland

Autor: farmer.pl 25 października 2021 14:01

Nowy pielnik do mechanicznego zwalczania chwastów od New Holland New Holland rozbudowuje swoją ofertę w zakresie mechanicznego zwalczania chwastów/fot. mat. prasowe

New Holland SRC SmartSteerTM to zupełnie nowy pielnik do mechanicznego zwalczania chwastów z systemem samoczynnego sterowania wykorzystującym kamerę optyczną.

SRC SmartSteerTM uzupełnia istniejącą ofertę modeli bez możliwości kontroli prowadzania toru jazdy. Pielnik ten może za jednym przejazdem odchwaszczać od 8 do 18 rzędów roślin, przez co zaspokaja potrzeby zarówno małych, jak i dużych gospodarstw rolnych oraz firm usługowych.

New Holland SRC SmartSteerTM

Gama SRC SmartSteerTM obejmuje osiem modeli, które mogą odchwaszczać za jednym przejazdem od 8 do 18 rzędów roślin uprawnych. Są one dostępne w dwóch szerokościach ramy głównej: 6,7 m i 9,9 m.

Każda z nich spełnia wymagania dotyczące maksymalnej szerokości transportowej (3 m) mając na uwadze bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Rama maszyny do transportu składa się na 3 lub 5 sekcji. W ofercie znajdują się modele o rozstawie międzyrzędzia 45 cm, 50 cm, 60 cm i 75 cm, dzięki czemu można dostosowywać maszynę do różnych upraw takich jak np. burak, słonecznik, czy kukurydza.

Więcej o nowej maszynie w serwisie farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI