Nowa usługa w UPL - jak z niej skorzystać? (wideo)

Autor: Krystyna Zagórska/ www.sadyogrody.pl 28 stycznia 2022 14:01

Nowa usługa w UPL - jak z niej skorzystać? (wideo) Wojciech Binek o nowym produkcie w ochronie przechowalniczej jabłek

W ofercie firmy UPL Polska pojawił się nowy fungicyd - DeccoPyr Pot, przeznaczony do pozbiorczej ochrony jabłek i gruszek, oferowany wyłącznie w usłudze Crop Service. Jak wygląda proces zamawiania usługi aplikacji tego preparatu? – wyjaśnia Wojciech Binek, Crop Service Menadżer w firmie UPL Polska.

 

Crop Service – nowy dział w firmie UPL Polska

W 2021 roku firma UPL Polska zdecydowała się wejść w rynek usług i świadczyć usługi bezpośrednio dla producentów owoców, ale także dla producentów ziemniaka – mówi Wojciech Binek, Crop Service Menadżer w firmie UPL Polska.

DeccoPyr-Pot wyłącznie w usłudze Crop Service

Produkt DeccoPyr-Pot to innowacyjne rozwiązanie, dedykowane dla producentów owoców - jabłek oraz gruszek. Produkt jest oferowany w 100 proc. w usłudze Crop Service, tzn. klienci – sadownicy, producenci owoców nie otrzymają tego produktu bezpośrednio w sprzedaży a za pośrednictwem usługi – mówi.

- W firmie UPL została uruchomiona platforma online do zamawiania usługi aplikacji DeccoPyr-Pot. W skrócie wygląda to tak, że nasz klient chcąc zamówić usługę, musi się zalogować na stronę uplcropservice.pl, a następnie w bardzo prosty sposób zamawia usługę, która będzie już bezpośrednio świadczona przez serwis naszych techników bezpośrednio w gospodarstwie sadowniczym – wyjaśnia Wojciech Binek.

Czytaj także:

Aplikacja DeccoPyr- Pot na jabłka w komorach chłodniczych

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI