Nieużywany Ursus C-360 wystawiony na sprzedaż za 65 tys. zł!

$data.author.description Autor: farmer.pl 28 grudnia 2020 08:56

Nieużywany Ursus C-360 wystawiony na sprzedaż za 65 tys. zł! Ciągnik w takim stanie został wyceniony przez sprzedającego na 65 tys. zł. fot. mat. własne

Choć ciągniki Ursus C-360 produkowane były w latach 1976-1994 to jak się okazuje również dzisiaj - mając sporo szczęścia - możemy natknąć się na nowy egzemplarz.

Od sprzedawcy tego ciągnika dowiedzieliśmy się, iż maszyna została zakupiona w 1980 r. przez osobę, która potraktowała „sześćdziesiątkę” jako lokatę kapitału na przyszłość. W tym czasie Ursus przez prawie 40 lat stał zupełnie nieużywany w stodole.

Dopiero jakiś czas temu Ursus C-360 został sprzedany, a nowy właściciel postanowił nadać mu dawny blask. Wydawać by się mogło iż maszyna w ten sposób garażowana nawet pomimo upływu kilkudziesięciu lat powinna być w stanie idealnym.

- Nic bardziej mylnego, ząb czasu odcisnął swoje piętno na tym egzemplarzu. Być może środowisko, w jakim maszyna przebywała wpłynęło na to, iż ciągnik wymagał gruntownego przejrzenia oraz dokonania wymian tych elementów, które nie nadawały się do dalszego użytku. W tym celu posłużyłem się fabrycznymi częściami zamiennymi Ursusa - zaznacza sprzedawca.

Dzięki temu traktor otrzymał nowy lakier, oświetlenie, opony przednie, dętki, instalację pneumatyczną oraz zalany został nowymi olejami. Dodatkowo dla poprawy komfortu zamontowano wspomaganie kierownicy.

Tak dopracowana maszyna została wyceniona na 65 tys. zł. 

Ofertę tego Ursusa C-360 znajdziecie na Giełdzie Rolnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI