×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

New Holland z nowościami ciągnikowymi. Pokaz w sadzie (zdjęcia)

Autor: Artur Tłustochowicz 16 lipca 2021 14:02

13-14 lipca firmy New Holland i Agroskład zorganizowały pokaz nowych ciągników sadowniczych. Zaprezentowano trzy modele New Holland: T3.70F Stage V, T4.80N z amortyzowaną osią przednią oraz Boomer 55 Stage V.

Pokaz ciągników New Holland odbył się na terenie gospodarstwa sadowniczego w miejscowości Wola-Chojnata, w okolicach Białej Rawskiej. W pokazie udział wzięły trzy premierowe ciągniki.

New Holland Boomer 55 o mocy 57 KM

Pierwszym z nich był wyposażony w kabinę New Holland Boomer 55 o mocy 57 KM, będący najmocniejszym przedstawicielem serii Boomer z silnikami spełniającymi najsurowszą normę dopuszczalnych emisji spalin Stage V.

New Holland Boomer 55

New Holland T3.70F ROPS o mocy 65 KM

Kolejny to New Holland T3.70F ROPS (z ramą ochronną) o mocy 65 KM z najnowszego typoszeregu T3.F spełniającego również normę Stage V. Typoszereg T3.F to konstrukcyjnie proste ciągniki, wyposażone w mechaniczne skrzynie biegów i rewersory oraz mechaniczne sterowanie hydrauliką.

New Holland T3.70F ROPS

New Holland T4.80N o mocy 75 KM

Ostatnim z prezentowanych ciągników sadowniczych, będących premierą 2021 roku, był New Holland T4.80N. Wprawdzie ciągniki serii T4.N wyposażone są wciąż w silniki ze starszą normą Tier 4A (w najbliższych miesiącach to się jednak zmieni), to nowością jest zastosowanie w nich amortyzowanej przedniej osi Terraglide. Ciągnik T4.80N o mocy 75 KM wyposażony był ponadto w sprawdzoną kabinę z podwójnym systemem filtrowania Blue Cab 4 oraz oś Super Steer, zapewniającą wyjątkową zwrotność maszyny.

New Holland T4.80N

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazów ciągników New Holland w sadzie. Wkrótce na naszych łamach postaramy się opisać bardziej szczegółowo każdy z prezentowanych nowych modeli.

I na zakończenie napiszmy, że New Holland to marka, która od 12 lat jest nieprzerwanym liderem na rynku nowych ciągników w Polsce.

Zapraszamy na stronę marki NewHolland na gieldarolna.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI