New Holland poszerza ofertę maszyn do uprawy gleby poprzez umowę z Maschio Gaspardo

Autor: www.sadyogrody.pl 27 października 2020 13:35

New Holland poszerza ofertę maszyn do uprawy gleby poprzez umowę z Maschio Gaspardo Marka New Holland Agriculture podpisała umowę dostaw z Maschio Gaspardo / fot. materiały prasowe

Marka New Holland Agriculture podpisała umowę dostaw z Maschio Gaspardo – wiodącym producentem sprzętu rolniczego do uprawy gleby, siewu i sadzenia, nawożenia, ochrony roślin, zarządzania użytkami zielonymi oraz maszyn zielonkowych. W ramach umowy firma Maschio Gaspardo będzie produkowała dla marki New Holland wybrane modele bron talerzowych oraz głęboszy. Niebieskie wyroby sprzedawane będą również pod marką New Holland i dostępne będą wyłącznie w autoryzowanych punktach dealerskich marki New Holland.

Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture, stwierdził: - „Bardzo cieszymy się z naszej nowej umowy partnerskiej z Maschio Gaspardo. New Holland jako marka stale poszukuje, usprawnia i poszerza ofertę dla swoich Klientów, aby zapewnić im innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. W Maschio Gaspardo znaleźliśmy partnera z długoletnim doświadczeniem, lidera w swojej dziedzinie. Dlatego za sprawą tej umowy możemy udostępnić ich najwyższej jakości wyroby naszym Klientom, poszerzając gamę produktów, która pozwoli dopasować sprzęt wysokiej jakości do ich wymagań.”

Mirco Maschio, prezes grupy Maschio Gaspardo, dodał: - „Maschio Gaspardo posiada już trwałą umowę o współpracę z marką New Holland w zakresie dostaw oryginalnego sprzętu. Jesteśmy dumni z tego nowego prestiżowego projektu, jako że potwierdza on również wysokiej jakości standardy, jakie osiągnęła firma Maschio Gaspardo w kwestii swoich produktów oraz usług oferowanych Klientom. Jest to kolejna ważna cegiełka w procesie naszego rozwoju”.

W sezonie 2021 marka New Holland wprowadzi pierwsze wyroby dostarczone w ramach umowy: Kompaktowe brony talerzowe SDM i SDH oraz głębosze SUM i SUH. Nowe linie produktów będą oferować modele idealnie dostosowane do gam ciągników marki New Holland, od ciągników serii T5 po ciągniki T7 o mocy 300 KM, do zastosowań w ciężkich warunkach glebowych.

Nowe wyroby w pierwszej kolejności wprowadzone zostaną na kluczowe rynki europejskie w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Marka New Holland zaprezentuje szczegółowo nowe produkty pod koniec roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI