Maciej Lipecki, prezes Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy, prelegentem konferencji SiOwww.sadyogrody.pl - 04 listopada 2019 10:14


Do konferencji Sady i Ogrody zostało już tylko kilka dni. 7 listopada podczas panelu agrotechnicznego, porozmawiamy na temat zmian zachodzących w strukturze odmianowej w polskich sadach. O pojawiających się trendach w szkółkarstwie będzie mówił Maciej Lipecki, prezes Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy.

Po wprowadzeniu embarga w 2014 roku, wiele mówiono na temat konieczności wprowadzenia zmian w strukturze nasadzeń w polskich sadach jabłoniowych, celem dostosowania oferty handlowej pod gusta kontrahentów dalekich rynków. Jakie odmiany jabłoni obecnie najczęściej wybierają sadownicy do nasadzeń? Na jakie odmiany polskiej i zagranicznej hodowli warto zwrócić uwagę? – na te pytania odpowie Maciej Lipecki, prezes Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy, podczas konferencji Sady i Ogrody, która odbędzie się 7 listopada w Global Expo na warszawskim Żeraniu.

Zapraszamy na wykład Macieja Lipeckiego, prezesa Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy –pt. „Szkółkarstwo: odmiany jabłoni – co sadzić?”

Konferencja Sady i Ogrody odbędzie się 7 listopada w Global Expo ul. Modlińska 6D w Warszawie.
To już ostatnie dni na zgłoszenie swojego udziału! Zapoznaj się z agendą.

Podczas V edycji konferencji Sady i Ogrody odbędzie się także wieczorna Gala, w trakcie której zostaną wręczone nagrody w konkursie INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2019. Zapraszamy!

 ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!