×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Konferencja Ochrony Roślin odbędzie się zdalnie

Autor: www.sadyogrody.pl 23 grudnia 2021 10:13

Konferencja Ochrony Roślin odbędzie się zdalnie Konferencja Ochrony Roślin – 62. Sesja Naukowa IOR – PIB odbędzie się w całości zdalnie/ fot. pixabay

Z uwagi na trudną sytuację epidemiczną organizatorzy Konferencji Ochrony Roślin – 62. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin – PIB zdecydowali się przeprowadzić ją w całości zdalnie. Tym razem udział w sesji będzie bezpłatny, a streaming z konferencyjnych wydarzeń dostępny będzie w Internecie dla każdego zainteresowanego.

– To była trudna, lecz konieczna decyzja, biorąc pod uwagę obecne statystyki zachorowań oraz prognozy dotyczące kolejnej fali pandemii. Dlatego z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, prelegentów i organizatorów zdecydowaliśmy, że formuła zdalna również podczas tej edycji będzie optymalnym rozwiązaniem. Jednak aby zachęcić jak najwięcej osób do udziału w Konferencji, podczas której będziemy omawiać kwestie bardzo istotne dla przyszłości polskiego rolnictwa, umożliwiamy zainteresowanym osobom bezpłatny udział w tym wydarzeniu – wyjaśnia dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR – PIB, p.o. dyrektor Instytutu Ochrony Roślin – PIB.

Bezpłatny udział w Konferencji Ochrony Roślin

– zarejestrować się na stronie www.snior.pl,
– oglądać streaming Konferencji w kanałach społecznościowych IOR – PIB: na Facebooku oraz na YouTube.

- Zarejestrowani uczestnicy otrzymają indywidualne konta umożliwiające zalogowanie się do platformy, na której realizowana będzie Konferencja. Dzięki temu będą mogli śledzić, co dzieje się w poszczególnych pokojach, aktywnie uczestniczyć w obradach, zadawać pytania podczas paneli dyskusyjnych, przeglądać prezentowane podczas Konferencji postery. Platforma umożliwia tworzenie chat roomów, zarówno do dyskusji 1 – 1, jak i dla grup osób, które będą chciały wymienić opinie np. na temat konkretnego wykładu - informują organizatorzy.

Uczestnicy, którzy zdecydują się oglądać wydarzenie w kanałach społecznościowych, nie będą mieli możliwości udziału w dyskusji, jednak będą mogli ją śledzić w całości. W kanałach tych nie będą też prezentowane postery.
Nadal otwarta jest możliwość zgłaszania posterów i wystąpień – można je wysyłać do dnia 7 stycznia 2022 r., przez stronę internetową www.snior.pl.

Osoby, które wcześniej opłaciły udział w konferencji hybrydowej, otrzymają zwrot środków - informują organizatorzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI