Jubileuszowy AGROTECH 2019 - 15/17 marcawww.sadyogrody.pl - 22 stycznia 2019 09:11


Jubileuszowa - 25. edycja targów AGROTECH, czyli Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Kielcach będzie się skupiać na wszelkich innowacyjnych udogodnieniach dla rolników, jakie dostępne są na świecie w zakresie techniki rolniczej. Wszystko to będzie  można zobaczyć od 15 do 17 marca w Targach Kielce.

Co zobaczą zwiedzający jubileuszowy AGROTECH od 15 do 17 marca 2019?

- Światowi oraz polscy liderzy rynku rolniczego przywiozą do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin – słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2019. Zakres branżowy 25 edycji wystawy, jak zwykle, wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy – zapewnia Grzegorz Figarski, manager targów AGROTECH.

– Oprócz prezentacji nowoczesnej techniki rolniczej, międzynarodowe targi AGROTECH to od lat konkretna dawka świeżej wiedzy – od przepisów i ubezpieczeń, po konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. Konsultacje, porady, spotkania z ekspertami będą odbywać się na wielu stanowiskach rolniczych instytucji. Serdecznie zapraszamy rolników do Kielc od 15 do 17 marca - dodaje.

ZAPRASZAMY NA STOISKO FARMER.PL I SADYOGRODY.PL - NR 27 W HALI E!