×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Jaki sekator elektryczny kupić? Najlepsze propozycje dla sadowników

Autor: Sylwia Sałyga 29 stycznia 2023 08:00

Jaki sekator elektryczny kupić? Najlepsze propozycje dla sadowników Sekatory elektryczne - jakie propozycje dla sadowników?/ fot. sadyogrody

Sekatory elektryczne z każdym rokiem zyskują uznanie sadowników, którzy chcą w maksymalny sposób usprawnić swoją pracę. Producent sekatorów, firma Felco, odpowiada na te potrzeby swoimi produktami skierowanymi do profesjonalnych sadowników.

Sekatory elektryczne od Felco - 3 niezawodne modele

- Firma Felco ma w swojej ofercie niezawodne sekatory elektryczne Power Blade Series. Są to nowe wersje sekatorów akumulatorowych. W ofercie mamy trzy modele sekatorów Power Blade Series - 802, 812  i 822. Sekatory różnią się od siebie przede wszystkim średnica ciecia. Każdy może wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Najczęściej wybieranym przez sadowników sekatorem elektrycznym z naszej serii jest model 812 o średnicy cięcia 35 mm - mówi Krzysztof Jabłoński, Business Development Manager firmy Felco.

Jak wybrać najlepszy sekator elektryczny i czym się kierować?

Klienci wybierają sekatory Felco z kilku powodów, min. świetnej jakości i niezawodności ale widoczna jest także tendencja rynkowa, jaką są wysokie koszty pracy. Sekatory elektryczne przyspieszają i usprawniają prace,k dlatego stają się niezastąpione w branży sadowniczej i odpowiadają potrzebom sadowników.

- Sekatory elektryczne zasilane są akumulatorem w plecaku, daje to nam tę przewagę, że sadownik nie musi dźwigać akumulatora w ręku. Plecak pomaga przenieść ciężar na plecy, nie obciążając rąk podczas cięcia. Dodatkowo sekatory wspierane są aplikacją na smartfony, dzięki której możemy ustawiać parametry sekatory, monitorować ilość cięć czy rozwarcie ostrza - mówi Wojciech Jabłoński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI