INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2021 - trwa głosowanie!

Autor: www.sadyogrody.pl 27 września 2021 08:40

INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2021 - trwa głosowanie! Wybierz Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2021/ fot. materiały redakcji

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym internauci - czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl wybiorą innowacyjny produkt ogrodniczy bieżącego roku. Głosowanie trwa do 11 października na łamach naszego portalu!

Trwa VI edycja konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY, którego celem jest zwiększenie zainteresowania producentów ogrodniczymi innowacyjnymi oraz ich popularyzacja.

Zachęcamy naszych czytelników do oddawania głosów na wybrany produkt. Głosowanie internetowe trwa do 11 października 2021 r. na stronie portalu www.sadyogrody.pl.

Zasady konkursu są proste. Każdy internauta może oddać jeden głos w każdej kategorii: środki ochrony roślin, nawozy, maszyny i technologie.

 

INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2021 - ZAGŁOSUJ

Produkty, które w głosowaniu czytelników portalu otrzymają największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach, dostaną wyróżnienie specjalne.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy podczas IX edycji konferencji „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie”, która odbędzie się 3 listopada w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI