×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

GieldaRolna.pl: sprzedaj płody rolne, kup potrzebne środki produkcji

Autor: PP 26 marca 2021 14:03

GieldaRolna.pl: sprzedaj płody rolne, kup potrzebne środki produkcji Sporo ciekawych ofert na Gieldarolna.pl

Wiosna to czas kiedy ogrodnicy i sadownicy wyprzedają zalegające w magazynach płody rolne oraz inwestują w nowy sprzęt, akcesoria, urządzenia i inne środki produkcji. Na GieldaRolna.pl czeka Was sporo możliwości – można sprzedać lub kupić owoce i warzywa, a także doinwestować swoje gospodarstwo. Jeśli mamy sprzęty, które są nam już nieprzydatne – można je tu także wystawić.

Wśród ponad 160 tys. ogłoszeń każdy znajdzie ciekawe oferty dla swojego gospodarstwa!

Kup lub sprzedaj płody rolne

Na GieldaRolna.pl znaleźliśmy kilka ciekawych ogłoszeń dotyczących sprzedaży owoców i warzyw. Wybraliśmy kilka z nich:

- Cebula obierana po 1 zł/kg, nieobierana - po 075 zł/kg. Kaliber 5+, pakowana w worki po 20 kg. Pochodzenie - Ukraina.

cebula obierana

Gruszka Amfora; cena do ustalenia; 

Gruszka Amfora

-  Sprzedam ładnego zdrowego selera po szczotkarce; cena do ustalenia. 

sprzedam selera

Kup środki do produkcji

Zarobione pieniądze ze sprzedaży płodów rolnych można wydać na wybrane środki produkcji. Sadzonki, nawozy, środki ochrony roślin, opakowania - oferta jest bogata!

Siarka granulowana – 300 – 1000 kg – Wysyłka kurierem. Siarka to jeden z podstawowych składników pokarmowych w uprawie wszelkiego rodzaju roślin uprawnych podobnie jak wapń, fosfor, potas, azot oraz magnez. Siarka wpływa zarówno na prawidłowy rozwój roślin jak też przyczynia się w znaczący sposób do ich ochrony - jest szczególnie polecana przy uprawie jabłoni gdyż chroni drzewa przed wystąpieniem najpoważniejszej z ich chorób – parchem jabłoni. Jest również powszechnie stosowana przy zakwaszaniu gleby w przypadku upraw wymagających skrajnie niskiego pH między innymi w uprawie borówki amerykańskiej oraz żurawiny wielkoowocowej. Jest też środkiem powszechnie stosowanym przy dezynfekcji szklarni i tuneli foliowych (gazowanie) po zakończeniu okresu wegetacji roślin.

siarka granulowana

Sprzedam sadzonki wiśni odmiany Nadwiślanka (Odrostówka). Owoce duże, smaczne, dobre do bezpośredniego spożycia, na przetwory i do mrożenia. Wysokość drzewek (sadzonek) od 1 do 2 metrów. Odbiór osobisty w gospodarstwie.

Zbiornik na paliwo ON 2500L za 6,4 tys. zł - z dystrybutorem, wykonany z certyfikowanego, odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV tworzywa. Dwupłaszczowa konstrukcja zabezpiecza go przed uszkodzeniem Jest wyposażony w układ dystrybucyjny renomowanej firmy i wysokiej jakości elementy filtrujące. Biały zbiornik wewnętrzny pozwala na wizualną kontrolę czystości paliwa.

zbiornik na paliwo

Większe inwestycje w gospodarstwie

Planujesz grube inwestycje? A może założenie fotowoltaiki lub nowy traktor to oferty właśnie dla Ciebie?

- Fotowoltaika dla rolnika. Centrum Branży Fotowoltaicznej oferuje współpracę z firmą, która na rynku fotowoltaicznym jest już 11 lat. W swojej sprzedaży posiadamy instalację fotowoltaiczną na zasadach abonamentu. Abonament polega na tym ,że klient przez określony czas 5-7 lat płaci abonament, który nie jest większy niż jego miesięczne rachunki za energię elektryczną. Rozwiązanie to pozwala na to ,że klient wydaje 0 złotych na inwestycję! Bonusem dla rolnika jest ulga inwestycyjna 25 % wartości netto (vatowiec), wartości brutto (ryczałt).

Fotowoltaika dla rolnika

Ciągnik TD5.85 New Holland fabrycznie nowy. Seria TD5 to nowoczesna wersja tradycyjnych modeli, która pozwala dobrze wykonać zadaną pracę! Przestronna kabina VisionViewTM zapewnia doskonałą widoczność i obserwację każdego podłączonego narzędzia. Mocne i wydajne silniki z wtryskiem Common Rail gwarantują użytkownikom elastyczność podczas każdej pracy.  Znakomity stosunek masy do mocy (zaledwie 33,6 kg/KM) pozwala zmniejszyć zużycie paliwa i ubicie gleby oraz poprawić właściwości jezdne.

Ciągnik TD5.85 New Holland fabrycznie nowy

 

Skorzystaj z bezpłatnej prezentacji nielimitowanej liczby ogłoszeń! Dodatkowo możemy zaproponować atrakcyjne pakiety promocji ogłoszeń na czołowych portalach branżowych sektora rolno-spożywczego: farmer.pl, sadyogrody.pl, portalspozywczy.pl. Łącznie każdego miesiąca serwisy odwiedzane są przez 2,4 miliona unikalnych użytkowników generujących 6,3 milionów odsłon. Dodaj swoje ogłoszenie - promocja wkrótce się kończy! 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI