×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

GieldaRolna.pl: 6 używanych maszyn w przystępnych cenach

Autor: www.sadyogrody.pl 25 lutego 2021 14:10

GieldaRolna.pl: 6 używanych maszyn w przystępnych cenach 6 używanych maszyn w przystępnych cenach na www.GieldaRolna.pl.

Nie każdy chce wydawać grube tysiące na nowe maszyny i sprzęty do pracy w sadach i ogrodach. Na www.GieldaRolna.pl znaleźliśmy kilka ofert traktorów, rozsiewaczy nawozów i opryskiwaczy sadowniczych w całkiem przystępnych cenach.

1. Poczciwe Ursusy

Znamy wielu sadowników, którzy szczycą się swoimi "60-tkami" czy "30-stkami". Na www.Gieldarolna.pl można znaleźć kilka ciekawych egzemplarzy tych ciągników. Przedstawiamy dwa z nich:

Ursus c360 od rolnika za 18 tys. zł

Drugi przykład to "trzydziestka" - Ursus C-330M - za 22 tys. zł.

2. Rozsiewacze nawozu

To już ostatni moment przed wiosennym nawożeniem w zaopatrzenie się w taki sprzęt. Na www.GieldaRolna.pl można je nabyć w rozsądnych cenach:

- 300 zł za rozsiewacz lej

Jest to oczywiście wersja podstawowa i mocno używana. Na pewno dłużej posłuży nam inna propozycja z www.GieldaRolna.pl - Rozsiewacz Amazone Za-f 803 - za 2,3 tys. zł.

3. Opryskiwacze sadownicze

Tu także na www.GieldaRolna.pl można znaleźć wersję minimalistyczną i premium. Dla oszczędnych polecamy wersję za 2,5 tys. zł - Opryskiwacz sadowniczy pilmet śleza (rok produkcji 1990).

Możemy znaleźć także opcję za 11,5 tys. zł, czyli opryskiwacz sadowniczy pilmet z 2008 roku.

Zachęcamy także do wystawianie ogłoszeń na www.GieldaRolna.pl. Skorzystaj z bezpłatnej prezentacji nielimitowanej liczby ogłoszeń! Dodatkowo możemy zaproponować atrakcyjne pakiety promocji ogłoszeń na czołowych portalach branżowych sektora rolno-spożywczego: farmer.pl, sadyogrody.pl, portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI