GieldaRolna.pl: 6 maszyn do uprawy jagodowych

Autor: www.sadyogrody.pl 09 maja 2021 14:32

GieldaRolna.pl: 6 maszyn do uprawy jagodowych Na GiedaRolna.pl dostępna jest kosiarka podkoronowa LUCEK; urządzenie przeznaczone jest do wykaszania chwastów w rzędach/ fot. Giełda Rolna

Ruszył sezon wiosennych prac polowych. Na GieldaRolna.pl dostępnych jest kilka ofert sprzedaży pielników, podcinaczy i innych sprzętów przydatnych w gospodarstwach specjalizujących się w produkcji owoców jagodowych.

Na GieldaRolna.pl można znaleźć kilka ciekawych ofert sprzedaży maszyn, m.in.  mini traktorków sadowniczych oraz sprzętu dedykowanego uprawom roślin jagodowych. Przedstawiamy kilka wybranych ogłoszeń:

1. Pielnik sadowniczy, gwiazda pieląca KLAUDIA w cenie 11 070 zł. Pielnik przeznaczony jest do mechanicznego niszczenia chwastów w sadach i uprawach, gdzie wymagane jest pielenie boczne. Sprawdza się miedzy innymi w winnicach, sadach i plantacjach owoców jagodowych.

Pielnik sadowniczy, gwiazda pieląca KLAUDIA JAGODA JPS

2. Kosiarka podkoronowa LUCEK w cenie 10 652 zł.  Urządzenie przeznaczone jest do wykaszania chwastów w rzędach drzew i krzewów. Zastosowanie kosiarki podkoronowej pozwala znacznie ograniczyć lub nawet wyeliminować stosowanie herbicydów w produkcji sadowniczej. Zmniejsza to koszty prowadzonej działalności oraz ułatwia prowadzenie upraw ekologicznych.

Kosiarka podkoronowa LUCEK

3. Nowy SOLIS 26 , mini traktor ciągnik , sadowniczy , ogrodniczy pod PROW w cenie 37 900 zł. SILNIK MITSUBISHI - 3 cylindrowy , Poj. 1318 cm3 chłodzony cieczą 4-suwowy Diesel z bezpośrednim wtryskiem. Moc znamionowa 24,5 KM przy 2700 obr/min. Maksymalny moment obrotowy 75,2 Nm przy 2200 obr./min.

Nowy SOLIS 26 , mini traktor ciagnik , sadowniczy , ogrodniczy pod PROW

4. KUBOTA L1-382 nowość! 38 KM traktor komunalny, sadowniczy w cenie 73 934 zł. Dzięki udoskonalonym funkcjom model L1-382 zapewnia większą trwałość i produktywność, przy jednoczesnej poprawie wydajności i efektywności pracy.

KUBOTA L1-382 nowość! 38 KM traktor komunalny

5. Podcinacz do krzewów porzeczek FORMER JAGODA JPS w cenie 10 246 zł. 

Podcinacz FORMER przeznaczony jest do podcinania rzędów krzewów w celu przygotowania plantacji do mechanicznego zbioru owoców.

Podcinacz FORMER

 6. Belka herbicydowa do borówki TOLA  w cenie 5 006 zł. Belka herbicydowa TOLA przeznaczona jest do zwalczania chwastów pod koronami krzewów borówki amerykańskiej i innych krzewów owocowych oraz drzew w uprawach sadowniczych. Po zamontowaniu specjalnej przystawki możliwy jest oprysk międzyrzędzi.

Belka herbicydowa TOLA

 

Sprawdź oferty, dodaj swoje ogłoszenie na gieldarolna.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI