×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Fasterholt wprowadzi nowe ramiona do deszczowni

Autor: farmer.pl 17 listopada 2021 12:52

Fasterholt wprowadzi nowe ramiona do deszczowni Nowe ramiona deszczowni Fasterholt mają zasięg do 100 m/ fot. Fasterholt

Od przyszłego sezonu do oferty firmy Fasterholt, której dystrybutorem w Polsce jest APH Group Polska, wejdą dwa nowe rodzaje ramion do modeli samobieżnych deszczowni Fasterholt.

Deszczownie Fasterhold serii FM4000 i FM5000 otrzymają już od 2022 r. nowy rodzaj ramion, które firma zdecydowała się wprowadzić na życzenie użytkowników samobieżnych deszczowni. Nowe ramiona to:

DL 66 Pro - ramię w pełni składane i rozkładane za pośrednictwem hydrauliki ciągnika. Jego szerokość robocza 66 m podzielona jest na 10 sekcji (po 5 z każdej strony ramienia). Pozwala to na pracę deszczownią w czterech różnych szerokościach roboczych: 27 m, 42 m, 53 m oraz 66 m. Dzięki temu deszczownia jest uniwersalna i może być dopasowana do nawadnianego pola.

Hydraulicznie można także regulować wysokość nawadniania w zakresie od 2 do 3,2 m. W standardzie deszczownia ma zamontowane dysze Komet KPT-Twister. Na końcach ramion zamontowane są końcówki Komet KTW, dzięki czemu, jak zapewnia producent, szerokość robocza deszczowni może dochodzić nawet do 100 m.

Czytaj więcej w serwisie farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI