Ciągniki Hattat zadebiutowały w Polsce

$data.author.description Autor: Farmer.pl 22 marca 2016 15:43

Ciągniki Hattat zadebiutowały w Polsce Hattat C3080 / Fot. GS, farmer.pl

W Polsce Hattat jest obecny mniej więcej od roku 2009, kiedy to została podpisana umowa z POL-MOT-em na dystrybucję ciągników w Polsce. Jednak tak naprawdę dopiero teraz, na targach Agrotech w Kielcach, mieliśmy okazję przyjrzeć się im bliżej nim trafią do sprzedaży - informuje farmer.pl.

Trzon oferty Hattat Tractor mają stanowić trzy serie A, B oraz C. We wszystkich trzech seriach znajdziemy napędy Hema oraz silniki Perkins serii 1100 w różnych wariantach mocy, spełniające normę Stage IIIA/B.

Seria A to ciągniki wszechstronne, dość dobrze wyposażone, z napędem na cztery koła, elektrohydraulicznym sterowaniem napędami oraz blokadami w pięciu wariantach mocy od 68 do 102 KM (pomiędzy znajdziemy moce 79, 82, 92 KM).

Seria B to ciągniki przeznaczone do pracy w sadach: mniejsze, lżejsze oraz bardziej zwinne oferowane ze składaną ramą ROPS, bazujące na serii C (te same silniki, skrzynie i hydraulika).

Seria C, czyli kompaktowa, to trzy modele o mocach 50, 68 i 79 KM z możliwością wyboru napędu: na dwa lub cztery koła. Są to ciągniki o prostszej budowie i mniejszej liczbie elektrohydraulicznych wspomagaczy, choć producent przewiduje np. możliwość wyboru pomiędzy załączaniem napędów mechanicznym a elektrohydraulicznym, zaś w ofercie znajdziemy wyłącznie skrzynię 12x12 z rewersem sprzęgłowym. Układ hydrauliczny bazuje na pompie o wydatku 45 l/min oraz dwusekcyjnym rozdzielaczu.

Więcej na www.farmer.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI