Ciągniki Deutz-Fahr serii 5DF/ 5DS / 5DV Stage V - jaki koszt?

Autor: farmer.pl 02 marca 2022 13:36

Ciągniki Deutz-Fahr serii 5DF/ 5DS / 5DV Stage V - jaki koszt? Producent zapewnia, że ciągniki serii 5DF/ 5DS / 5DV Stage V to nowy wyznacznik komfortu w tym segmencie rynku, fot. mat. prasowe SDF

Deutz-Fahr, marka włoskiego koncernu SDF, pochwaliła się nowymi modelami 5DF, 5DV i 5DS, które zaprojektowano specjalnie do zastosowań w sadach, winnicach, na terenach zielonych i w przedsiębiorstwach komunalnych.

Serie 5DF, 5DS, 5DV różnią się między sobą szerokością (w zakresie od 1166 do 1671 mm) i zostały opracowane specjalnie z myślą o maksymalizacji wydajności prac prowadzonych na ograniczonej przestrzeni.

Nowe ciągniki Deutz-Fahr do sadów i winnic

Dzięki całkowicie nowej kabinie, możliwości wyboru mocniejszych i bardziej oszczędnych silników spełniających wymogi normy Stage V oraz sprawdzonym wersjom napędu, zbudowanym w oparciu o 4- lub 5-biegowe skrzynie (dostępnych również w wersji z 3 półbiegami Powershift), ciągniki te oferują jeszcze większe możliwości konfiguracji i ustanawiają nowe standardy w tym segmencie pod względem bezpieczeństwa, komfortu i wydajności.

Przynajmniej tak twierdzą przedstawiciele Deutz-Fahr. Czy zapewnienia producenta się sprawdzą? Ciągniki wyglądają świetnie, a wyposażenie robi wrażenie. Jeśli cena będzie odpowiednia możemy być pewni, że nowe Deutz-Fahry staną się hitem.

Kabiny z bajerami w ciągnikach Deutz-Fahr

Całkowicie nowe kabiny oferują ponad przeciętny poziom komfortu w swojej klasie. Są amortyzowane za pomocą systemu z hydraulicznymi silent-blockami. Ramy kabin można wybierać w trzech konfiguracjach, wszystkie z 4-słupkową konstrukcją, całkowicie płaską podłogą, kierownicą z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia.

Cały artykuł w serwisie farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI