Ceny nawozów szaleją. Agrochem Puławy wstrzymał publikację cenników

Autor: Aneta Gwara-Tarczyńska 09 marca 2022 17:47

Ceny nawozów szaleją. Agrochem Puławy wstrzymał publikację cenników Agrochem Puławy - autoryzowany dystrybutor Grupy Azoty - wstrzymał publikację cenników nawozów. / fot. shutterstock

Agrochem Puławy - autoryzowany dystrybutor Grupy Azoty - wstrzymał publikację cenników nawozów. Poinformował, że pojawią się one ponownie 11-14 marca 2022 r.

Zarówno ceny gazu, a co za tym idzie ceny nawozów osiągnęły historyczne poziomy. W dniu wczorajszym informowaliśmy o nowym cenniku Anwilu, który ma obowiązywać od 11 marca. 

Ponad 6 tys. zł za tonę saletry. Ogromny wzrost cen nawozów

Ogromny wzrost cen nawozów

Ceny nawozów w tym cenniku były druzgocące - tona saletry amonowej ma kosztować ponad 6 tys. zł. Warto wspomnieć, że raptem rok temu za ten nawozów trzeba było zapłacić około 1200 zł. 

Nie tak dawno, bo 3 marca został opublikowany nowy cennik Agrochem Puławy. Jednak jak się okazuje raptem kilka dni później okazał się już nieaktualny. 8 marca na stronie internetowej Agrochem Puławy pojawiła się informacja "Uprzejmie informujemy, że cenniki umieszczone zostaną na stronie w terminie 11 - 14.03.2022. Do tego czasu zapraszamy do kontaktu z działem Telesprzedaż, który udzieli Państwu odpowiedzi na temat aktualnych cen nawozów". 

Oznaczać może to tylko jedno. Prawdopodobnie ceny nawozów będą jeszcze wyższe niż te opublikowane 3 marca. 

Kolejny wzrost cen nawozów. Drożej o kilkadziesiąt złotych

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI