×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Antonio Carraro - jakie ciągniki do sadów i ogrodów?

Autor: farmer.pl 24 maja 2021 12:23

Antonio Carraro - jakie ciągniki do sadów i ogrodów? TRX 5800 w wersji z kabiną i bez fot. Antonio Carraro

Antonio Carraro stawia na niszową produkcję ciągników o mocy od 20 do 100 KM z czterema kołami napędowymi. Ciągniki AC są przeznaczone do prac w międzyrzędziach i wyposażone zostały w wiele unikalnych rozwiązań pozwalających dopasować każdy ciągnik do wymagających potrzeb klienta.

W modelach ciągników Antonio Carraro znajdziemy zarówno ciągniki ze skrętną osią przednią, jak i przegubowe, a wśród nich modele z odwracalnym kokpitem i okręcanym dookoła fotelem kierowcy.

Ciągniki Antonio Carraro cechuje niezwykle nisko osadzony środek ciężkości oraz równomierne rozłożenie masy maszyny, co wraz z napędem na cztery koła skutkuje znakomitymi właściwościami jezdnymi. Konstrukcje ciągników AC chwalone są za możliwość pracy w trudnych warunkach i poczucie bezpieczeństwa operatora nawet na pochyłym terenie.

TRX 5800

To kompaktowy, wielofunkcyjny ciągnik o mocy 50 KM z rewersyjnym napędem, który jak większość pojazdów firmy przystosowany jest do sadów, winnic, pielęgnacji zieleni, odśnieżania, utrzymania terenów miejskich. Wyposażony w mechaniczną skrzynię biegów 16 + 16 z rewersem, sprawdza się w ciasnych przestrzeniach dzięki krótkiemu rozstawowi osi i bardzo małemu promieniowi skrętu.

Ciekawostką jest odwracalny system prowadzenia ciągnika, który pozwala obrócić siedzenie kierowcy wraz z kierownicą i zespołem pedałów o 180 stopni. Umożliwia to zmianę kierunku jazdy w ciągu kilku sekund.

Więcej na temat ciągników Antonio Carraro przeczytasz na farmer.pl

Ciągniki - sprawdź oferty na www.gieldarolna.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI