AGROTECH 2022 już 18 marca w Kielcach!

Autor: www.sadyogrody.pl 17 marca 2022 09:27

AGROTECH 2022 już 18 marca w Kielcach! AGROTECH 2022 odbędzie się 18-20 marca / materiały prasowe

Producenci maszyn rolniczych, rozwiązań technologicznych, inżynierii żywności i wszystkiego, co związane z rolnictwem. Targi AGROTECH już od prawie 30 lat dają możliwość firmom z branży rolniczej rozwijać skrzydła i wychodzić naprzeciw ogólnoświatowym oczekiwaniom.

Marcowy Agrotech przyzwyczaił nas do swojej ogromnej powierzchni. Wydarzenie, jest nie tylko największą wystawą sprzętu rolniczego, ale także największym wydarzeniem organizowanym w halach w Polsce. Ubiegłoroczną, pandemiczną edycję tylko trzeciego, zamykającego dnia odwiedziło ponad 10 tysięcy osób.

AGROTECH 2022 odbędzie się 18-20 marca 

Targi Agrotech są również wyjątkowe z tego względu, że w halach Targów Kielce wystawiają się nie tylko dystrybutorzy, ale przede wszystkim centralne oddziały producentów maszyn rolniczych z całego świata. Wśród zarejestrowanych firm są m. in. Zetor, Case, Goweil, SIP i koncern AGCO, zrzeszający takie marki jak Valtra, Massey Fergusson czy Fendt. Dla wielu z nich wystawienie się na Agrotechu to obowiązek, a ich obecność odnotowywana jest co roku.

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbędą się 18-20 marca 2022 roku w Targach Kielce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI