Zobacz fotorelację z targów Hort-Technika Kielce 2015

Autor: www.sadyogrody.pl 30 listopada 2015 15:49

Serwis www.sadyogrody.pl wziął udział w pierwszej edycji Targów Sadowniczo-Warzywniczych Hort-Technika, które odbyły się 27-28 listopada 2015 r. w Kielcach. Podczas targów, na naszym stoisku E-94, można było wziąć udział w specjalnej akcji portalu, dzięki której można stać się posiadaczem tabletu.

Po sukcesie Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech, odbywających się od 21 lat, Targi Kielce zdecydowały o organizacji wydarzeń, które stanowić będą uzupełnienie oferty skierowanej do środowiska producentów owoców  i warzyw. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa Hort-Technika, odbyły się 27 i 28 listopada 2015 r., a ekspozycji sprzętu, wyposażenia, oferty usług i szkoleń, towarzyszyły pokazy i warsztaty z zakresu przetwórstwa na poziomie gospodarstwa.

W uroczystości otwarcia Targów Sadowniczo-Warzywniczych i Wystawy Rybactwa Śródlądowego wzięli udział samorządowcy, przedstawiciele województwa świętokrzyskiego, osoby zajmujące się sadownictwem i rybactwem w regionie i Polsce.

Przybyłych gości powitała wiceprezes zarządu Targów Kielce – Bożena Staniak. Głos w ceremonii zabrali również europoseł Czesław Siekierski, zastępca prezydenta Miasta Kielce – Tadeusz Sayor, podsekretarz w Ministerstwie Gospodarki - Arkadiusz Bąk. Targi otworzył Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana przez Urząd Marszałkowski, towarzysząca targom Hort-Technika, Konferencja Sadowniczo-Warzywnicza. Pojawili się na niej przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Adam Jarubas - marszałek województwa świętokrzyskiego, europoseł Czesław Siekierski, poseł i prezes Związku Sadowników RP Mirosław Maliszewski. Nie zabrakło przedstawicieli wielu instytucji rolniczych i zrzeszeń skupiających sadowników.

Ciągniki, opryskiwacze, rozsiewacze, platformy sadownicze - te i wiele innych narzędzi, urządzeń znaleźć można na stoiskach debiutujących targów Hort -Technika w Targach Kielce. Wielu zwiedzających przymierzało się do maszyn, które zjechały do Kielc - przybyły takie firmy jak Ursus, New Holland, Lisicki, Orsi, Chmielewki, Kisiel, Bury i wiele innych znanych w branży.

Serwis internetowy www.sadyogrody.pl adresowany jest do osób zainteresowanych problematyką szeroko rozumianej agrotechniki oraz tematyką związaną z produkcją, przetwórstwem i dystrybucją owoców i warzyw.

Przypomnijmy, że w marcu serwis www.sadyogrody.pl był obecny w Kielcach na targach Kielce Agrotech 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM