Zmiana pogody w weekend. Będzie padać i porywiście wiać

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 17 marca 2017 08:53

Zmiana pogody w weekend. Będzie padać i porywiście wiać fot. shutterstock

Tuż przed weekendem zrobi się ciepło i słonecznie, ale na krótko, bo w sam weekend pogoda załamie się. Będzie obficie padać, porywiście wiać, a temperatura mocno się obniży. Zdarzą się jednak wyjątki - informuje twojapogoda.pl.

Najbardziej przyjemną aurę będziemy mieć w piątek (17.03). Do południa prawie w całym kraju będzie słonecznie i sucho. W ciągu dnia temperatura będzie bardzo szybko rosnąć i wczesnym popołudniem odnotujemy na przeważającym obszarze kraju od 10 do 15 stopni. 

W sobotę do południa prawie w całym kraju spodziewamy się opadów, przeważnie ciągłych o małej i umiarkowanej intensywności. Przed południem i po południu opady zaczną słabnąć i zanikać jedynie w regionach zachodnich. Najdłużej i najmocniej padać będzie na wschodzie. Opadom będzie towarzyszyć silny wiatr z zachodu. 

Niedziela (19.03) przyniesie nam nieco lepszą pogodę, głównie dlatego, że padać będzie rzadziej i słabiej. Do południa parasole przydadzą się na południu i wschodzie kraju. Poza tym padać nie powinno, pojawią się za to przejaśnienia.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM