Zapraszamy firmy do zgłoszeń w konkursie INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017

Autor: www.sadyogrody.pl 17 sierpnia 2017 14:42

Zapraszamy firmy do zgłoszeń w konkursie INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017 fot. PTWP

Rozpoczynamy II edycję konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017, którego wyniki ogłosimy 20 listopada 2017 r. podczas uroczystej gali towarzyszącej III edycji „Sady i Ogrody na Narodowym” oraz V edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Redakcja portalu sadyogrody.pl zaprasza firmy z branży sadowniczej i ogrodniczej do wzięcia udziału w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2017. Zgłoszenia dokonać mogą producenci i dystrybutorzy produktów do 29 września br. Wśród zarejestrowanych i spełniających kryteria konkursowe zgłoszeń jury przyzna nagrody w 3 kategoriach: środki ochrony roślin, nawozy i maszyny.

Zapraszamy do zgłaszania swoich produktów: INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017

W skład jury wchodzą wybitni specjaliści, a także wybrani redakcyjni dziennikarze. Oprócz nagród przyznawanych przez Komisję Konkursową, zachęcamy także naszych czytelników do oddawania głosów na wybrany przez nich produkt. Głosowanie internetowe odbędzie się od 14 października do 5 listopada 2017 r. w portalu sadyogrody.pl.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy 20 listopada 2017 roku podczas uroczystej gali, która zakończy III edycję konferencji "Sady i Ogrody na Narodowym" w ramach V edycji konferencji miesięcznika Farmer i serwisu www.farmer.pl „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.

Zobacz jak rozstrzygnął się konkurs "Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2016"

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM