Żaba w sałacie dowodzi brak pestycydów w uprawach?

Autor: www.hortibiz.com/www.sadyogrody.pl 09 stycznia 2016 11:58

Żaba w sałacie dowodzi brak pestycydów w uprawach? Jak oświadczyła firma jednym z wielu powodów wymierania gatunków jest zanieczyszczenie środowiska i nadmierne używanie pestycydów/ fot. shutterstock

Klient znalazł rzekotkę drzewną w paczce sałaty izraelskiej firmy Carmel Crops. Jednak firma nie zamierzała odnieść się do tego jako porażki i wyjaśniła, że zagrożona wyginięciem żaba, która znajdowała się w szklarni dowodzi brak pestycydów w uprawach – podaje hortibiz.com.

Jak oświadczyła firma jednym z wielu powodów wymierania gatunków jest zanieczyszczenie środowiska i nadmierne używanie pestycydów. - Wilgotna skóra żaby jest bardzo wrażliwa i fakt, że rzekotka była w naszej szklarni,  wskazuje, że w uprawach nie używamy pestycydów. Dla nas to znak, że podążamy dobrą drogą by stworzyć zdrowy, zbalansowany produkt – skomentowała izraelska firma. 

Firma zamieściła na facebooku zdjęcie żaby w sałacie, wraz z powyższym wyjaśnieniem – post zgarnął setki polubień i udostępnień, gwarantując darmową promocję marki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM