Weekend upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu i śniegu

Autor: TVN Meteo 11 grudnia 2015 09:51

Weekend upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu i śniegu W najbliższych dniach możemy spodziewać się przelotnego deszczu. Będzie pojawiał się w całej Polsce, ale najczęściej w centrum kraju/ fot. shutterstock

W najbliższych dniach możemy spodziewać się przelotnego deszczu. Będzie pojawiał się w całej Polsce, ale najczęściej w centrum kraju. W sobotę na północnym wschodzie Polski spadnie deszcz ze śniegiem - podaje TVN Meteo.

W piątek na południu i południowym wschodzie Polski będzie pogodnie, tylko rano miejscami mglisto. Pojawi się też umiarkowane zachmurzenie, wzrastające do dużego. Na zachodzie, północy i w centrum kraju okresami spadnie do 1-5 l/mkw. deszczu. Termometry wskażą od 3 do 7 st. C na Dolnym Śląsku. 

Sobota będzie pochmurna, ale możemy liczyć na przejaśnienia. Na Śląsku i w Małopolsce nie będzie opadów. Na pozostałym obszarze kraju spadnie do 5 l/mkw. deszczu, a na Warmii, Mazurach i Podlasiu pojawi się deszcz ze śniegiem. Temperatura będzie wahać się od 4 do 7 st. C.  

Niedziela na południu kraju zapowiada się pogodnie. NA pozostałym obszarze kraju będzie pochmurno, możemy też spodziewać się deszczu, a na Podlasiu - deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą od 4 st. C na północnym wschodzie do 8 st. C na południowym-zachodzie. 

Czytaj więcej na TVN Meteo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM