W Pucku rozdano sześć ton jabłek w 180 sekund

Autor: Dziennik Bałtycki 13 października 2015 08:15

W Pucku rozdano sześć ton jabłek w 180 sekund Z puckiego rynku sześć ton jabłek zniknęło w 180 sekund! Miasto rozdawało owoce swoim mieszkańcom na starówce, tym samym promując polskie smaki/ fot. shutterstock

Z puckiego rynku sześć ton jabłek zniknęło w 180 sekund! Miasto rozdawało owoce swoim mieszkańcom na starówce, tym samym promując polskie smaki - podaje Dziennik Bałtycki.

Pucczanie bardzo licznie odpowiedzieli na zaproszenie. Ludzie gromadzili się na rynku już godzinę przed oficjalnym rozdaniem owoców, które zaplanowano w samo południe. Równo z biciem dzwonów puckiej fary rozpoczęło się rozdawanie.

Tłum ludzi niemal rzucił się na owoce pilnowane przez urzędników. Wielu pucczan całymi kartonami zabierało owoce, nie dając szansy tym, którzy chcieli tylko symbolicznie poczęstować się darami natury. Po trzech minutach było już po wszystkim. Spóźnialscy zastali tylko puste skrzynki.

Miasto momentalnie zareagowało na jabłkowy popyt i już ogłosiło kolejną akcję rozdawania owoców, którą zaplanowano na 23 października.

Czytaj więcej w Dzienniku Bałtyckim. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM