W pierwszej połowie stycznia zima w dalszym ciągu będzie łagodna

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 02 stycznia 2017 10:52

W pierwszej połowie stycznia zima w dalszym ciągu będzie łagodna W pierwszej połowie stycznia zima w dalszym ciągu będzie łagodna. Wyjątek stanowić będzie jedynie długi weekend związany ze Świętem Trzech Króli / fot. shutterstock

Rozpoczął się styczeń, najzimniejszy zwykle miesiąc w roku. Czy jednak przyniesie nam prawdziwą zimę? A może kontynuację bardzo łagodnego oblicza tej pory roku? - czytamy w serwisie twojapogoda.pl.

W pierwszej połowie stycznia zima w dalszym ciągu będzie łagodna. Wyjątek stanowić będzie jedynie długi weekend związany ze Świętem Trzech Króli. Wówczas spodziewamy się większego mrozu, podczas którego na wschodzie kraju nawet w najcieplejszym momencie dnia będzie minus 10 stopni. Noc i poranek przyniosą mróz dużo większy.

Zanim gwałtownie się ochłodzi, sypnie śniegiem, więc w wielu regionach kraju dosłownie na chwilę zrobi się nie tylko biało, ale też mroźno. Jeszcze przed końcem pierwszego tygodnia stycznia mocno się ociepli. Temperatura sięgnie nawet 10 stopni, a spadły wcześniej śnieg roztopi się w strugach deszczu.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM