W drugiej połowie tygodnia niebo rozpogodzi się, a temperatura wzrośnie

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 12 października 2016 14:56

W drugiej połowie tygodnia niebo rozpogodzi się, a temperatura wzrośnie W drugiej połowie tygodnia zacznie do nas napływać suchsze powietrze, które sprawi, że chmury zaczną ustępować / fot. shutterstock

Znajdujemy się obecnie w wyjątkowo pochmurnym i wilgotnym okresie, ale na horyzoncie widać już nadchodzące zmiany. Niebawem niebo rozpogodzi się, a temperatura wzrośnie - informuje twojapogoda.pl.

W drugiej połowie tygodnia zacznie do nas napływać suchsze powietrze, które sprawi, że chmury zaczną ustępować. Pierwsze rozpogodzenia pojawią się już w nocy ze środy na czwartek (12/13.10) na północnym wschodzie.

W czwartek (13.10) słońce wyjdzie zza chmur najpierw na północy i wschodzie, gdzie spodziewamy się pogodnego przedpołudnia. Na pozostałym obszarze kraju będzie jeszcze pochmurno, a miejscami także deszczowo. W godzinach popołudniowych opady ustaną i rozpogodzi się również na południu i w centrum, a najpóźniej, bo przed wieczorem, w dzielnicach zachodnich.

Słonecznie zapowiada się również piątek (14.10). Poranek może być jeszcze mglisty, miejscami bardzo, jednak wraz z upływem godzin mgły zaczną zanikać, a ich miejsce zajmie słońce, które podniesie temperaturę nawet powyżej 10 stopni.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM