W dalszym ciągu będą utrzymywać się dodatnie temperatury

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 22 grudnia 2015 08:09

W dalszym ciągu będą utrzymywać się dodatnie temperatury Początek tygodnia zapowiada się pochmurno i deszczowo w północnych regionach kraju/ fot. shutterstock

Grudzień dotychczas zapisywał się jako najcieplejszy w dziejach pomiarów meteorologicznych. Czy końcówka miesiąca będzie równie ciepła, czy może przyniesie nam powiewy zimy? - podaje twojapogoda.pl.

Początek tygodnia zapowiada się pochmurno i deszczowo w północnych regionach kraju. Tam też będzie porywiście wiało. Im dalej na południe, tym mniej chmur i opadów. Najpogodniej będzie na południowym wschodzie. Temperatura od 6 stopni na wschodzie do 10 stopni na Pomorzu.

We wtorek utrzyma się słoneczna i sucha aura w południowych dzielnicach naszego kraju. Im dalej na północ, tym więcej chmur, opadów deszczu i silniejszy wiatr. W pierwszym dniu astronomicznej zimy temperatura będzie bardzo wysoka, bo na zachodzie może przekraczać 10 stopni.

W środę, tuż przed świętami mnóstwo słońca i bardzo ciepło. Na południu temperatura zbliży się do 15 stopni w cieniu. Na pozostałym obszarze trochę opadów, ale również ciepło.

Czytaj więcej na twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM