Uwaga rolnicy! Długi weekend będzie burzowy z możliwymi opadami gradu

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 25 maja 2016 14:21

Uwaga rolnicy! Długi weekend będzie burzowy z możliwymi opadami gradu To już pewne, w długi weekend majowy nikt nie powinien zmarznąć. Będzie bardzo ciepło, wręcz gorąco. Jednak z powodu częstych opadów i burz będzie też parno i duszno / fot. shutterstock

To już pewne, w długi weekend majowy nikt nie powinien zmarznąć. Będzie bardzo ciepło, wręcz gorąco. Jednak z powodu częstych opadów i burz będzie też parno i duszno. Burze mogą być gwałtowne i powodować szkody - informuje twojapogoda.pl.

Na początku długiego weekendu związanego z Bożym Ciałem tylko połowa kraju znajdzie się pod burzowymi chmurami. Jednak z każdym kolejnym dniem burze będą obejmować coraz większy obszar Polski, a co za tym idzie, będą stanowić coraz poważniejsze zagrożenie, zwłaszcza, że miejscami mogą być gwałtowne.

Najwięcej szczęścia do aury będą mieć mieszkańcy i wszyscy wypoczywający na północy i północnym wschodzie kraju, gdzie najdłużej będzie słonecznie, sucho i ciepło. Najmniej szczęścia będą mieć mieszkańcy regionów południowych i zachodnich, gdzie grzmieć może codziennie. Synoptycy zapowiadają również lokalne opady gradu. 

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM