Tydzień upłynie pod znakiem opadów deszczu i śniegu

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 11 stycznia 2016 15:15

Tydzień upłynie pod znakiem opadów deszczu i śniegu Mieliśmy siarczyste mrozy, a miejscami solidnie poprószył śnieg. Jednak rozpoczęła się odwilż, a śnieg zaczyna się roztapiać/ fot. shutterstock

W ostatnim czasie zima dała nam poważnie popalić. Mieliśmy siarczyste mrozy, a miejscami solidnie poprószył śnieg. Jednak rozpoczęła się odwilż, a śnieg zaczyna się roztapiać - informuje twojapogoda.pl.

W poniedziałek  w regionach północnych tydzień rozpocznie się intensywnymi opadami śniegu, które na Warmii, Mazurach i Podlasiu mogą mieć charakter śnieżyc. Na pozostałym obszarze kraju spodziewamy się opadów mieszanych, a na południu samego deszczu. Temperatura nieznacznie na plusie.

Wtorek to kolejny mokry dzień, szczególnie na zachodzie i południu kraju. Z uwagi na temperaturę tylko nieznacznie przekraczającą zero, musimy się liczyć zarówno z opadami deszczu, jak i śniegu.

W połowie tygodnia na północy chwyci całodobowy mróz, ale niewielki. Na pozostałym obszarze kraju będzie na plusie. Opady będą miały postać zarówno kropel wody, jak i śnieżynek.

Czytaj więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM