Tydzień upłynie pod znakiem deszczowej, wietrznej ale i ciepłej pogody

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 20 lutego 2017 11:50

Tydzień upłynie pod znakiem deszczowej, wietrznej ale i ciepłej pogody fot. pixabay

Przez chwilę raczyliśmy się powiewami wiosny, a teraz przyjdzie nam znosić kaprysy aury, która będzie przypominała jesień. Dlaczego? Ponieważ będzie bardzo deszczowo, wietrznie, ale też ciepło - informuje twojapogoda.pl.

Nieprzyjemnie zacznie się robić już w poniedziałek (20.02). Początkowo padać będzie w północnych regionach, a na południu zdarzą się jeszcze przejaśnienia. Jednak z biegiem dnia na północy opady będą się nasilać i podążać w głąb kraju. Wraz z deszczem nadejdzie też silny wiatr. Do końca dnia obfitych opadów, przeważnie o charakterze ciągłym, spodziewamy się już w całej Polsce.

We wtorek (21.02) opady bardzo szybko będą słabnąć i zanikać. Najpóźniej padać przestanie na południowym wschodzie. Wiatr również będzie tracić impet. Miejscami zaczną się pojawiać przejaśnienia. Temperatura sięgnie od 4 stopni na wschodzie do 7 stopni na zachodzie kraju.

Bardzo deszczowo i wietrznie zapowiada się też środa (22.02). Dalsza część tygodnia bez większych zmian w pogodzie, nadal ze sporymi opadami deszczu, bardzo silnym wiatrem oraz wysoką, jak na luty, temperaturą. 

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM