Trwa 25. Wystawa "Zieleń to życie" (galeria zdjęć)

Autor: www.sadyogrody.pl 02 września 2017 10:01

Jubileuszowa 25 edycja Międzynarodowej Wystawy ,,Zieleń to życie” rozpoczęła się w dniu wczorajszym. Hasło tegorocznej edycji ODETCHNIJ ZIELENIĄ zwraca uwagę na ekologiczny i społeczny aspekt obecności roślin w przestrzeni i świadomego jej projektowania dla poprawy środowiska i jakości życia.

Swoją obecność na targach potwierdziło ponad 300 firm z Polski i kilkunastu krajów Europy, Ameryki Południowej i Afryki. Ofertę zaprezentują producenci roślin ozdobnych i owocowych do terenów zewnętrznych i do wnętrz, dostawcy techniki, sprzętu, dekoracji oraz wsparcia produkcji i sprzedaży.

Po raz drugi w ramach Flower Expo Polska zaprezentowane zostaną kwiaty cięte, doniczkowe i dekoracje. Tu zaprezentują się firmy z Holandii, Niemiec, Kolumbii, Kenii i Włoch. Ekspozycjom towarzyszą pokazy mistrzów florystyki z Holandii, Polski, Rosji i Litwy, rywalizacje szkół florystycznych oraz branżowe seminaria dla florystów i handlowców.

Nowością w sektorze roślinnym będzie Greenery – hurtowa platforma sprzedaży roślin przeznaczona dla branżowych kupujących, której premiera odbędzie się na Zieleń to życie. Zaprezentowany zostanie asortyment roślin, gotowy do zamówień on-line. Platforma jest przeznaczona dla branżowych klientów – przede wszystkim kupców z placówek detalicznych.

Dwa pierwsze dni targów przeznaczone są dla profesjonalistów – producentów roślin, handlu ogrodniczego, projektantów i wykonawców zieleni, a także florystów. 

Wystawa potrwa do soboty 2 września br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM