Tegoroczne święta bez śniegu. Jednak z obfitymi opadami deszczu i porywistym wiatrem

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 21 grudnia 2016 10:51

Tegoroczne święta bez śniegu. Jednak z obfitymi opadami deszczu i porywistym wiatrem Zamiast zimowych krajobrazów ze śniegiem i mrozem będziemy mieć obfite opady, porywisty wiatr i dodatnie temperatury. / fot. shutterstock

Zamiast zimowych krajobrazów ze śniegiem i mrozem będziemy mieć obfite opady, porywisty wiatr i dodatnie temperatury. Tak zapowiadają się nadchodzące Święta - informuje twojapogoda.pl.

Nie ma już żadnych wątpliwości, że Święta miną bez śniegu. W Wigilię (24.12) z samego rana spodziewamy się niewielkiego mrozu, zwłaszcza na południowym wschodzie kraju. Nigdzie nie powinno padać. W ciągu dnia od zachodu w głąb kraju będą wędrować opady deszczu, które do wieczora dotrą na wschód.

W pierwszy dzień Świąt (25.12) sporo opadów zwłaszcza w północnych regionach Polski. Tam padać będzie nie tylko ciągle, ale też obficie. Najpóźniej i najmniej popada w województwach południowych, gdzie da się we znaki halny. Wiatr będzie porywiście z południowego zachodu, chwilami w porywach do 70-80 km/h, a nad morzem i w górach powyżej 90 km/h.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM